La Prairie Cellular Radiance Eye Cream 15 ml

• , zakúpené v Notino

• # vyborny krem na oci, ktory hydratuje pocas celeho dna
    • # pri pravidelnom pouzivani sa mi zjemnili vrasky okolo oci
    • # nevyhovuje mi vona produktu

Tento produkt by som odporucila damam nad 35 rokov, ktore chcu zjemnit vrasky okolo oci.. a predist tvorbe novych vrasok.

Zial, ked som si tovar objednavala druhy raz v Parfums.sk mi oznamili, ze mi ho nevedia dodat, ale i napriek tomu ho maju stale v ponuke. Som sklamana.

Určenie
pre ženy
Typ produktu
krémy
Typ pleti
pre normálnu pleť
Objem
15 ml

• Aktívne látky: bioaktívne komplex - multikomplex zložený z vysoko účinných látok rozptyľujúcich svetlo a jemného perleťového mikroprášku pôsobí vďaka regeneračnú starostlivosť zamerané proti starnutiu cielene proti tmavým kruhom pod očami, opuchom a vráskam komplex fytosteronů - obsahuje výťažok kvetov banánovníka, papáje a pupočníka ázijského (Gotu Kola). Redukuje vrásky, vyhladzuje a zlepšuje štruktúru pleti a predchádza vzniku ďalších vrások rozjasňujúci komplex - komplex vitamínov, prírodných minerálov, látok rozptyľujúcich svetlo a jemného perleťového prášku. Pôsobí proti podráždeniu a prípadným zápalovým stavom, upokojuje a chladí pleť. Taktiež účinkuje proti únave a tmavým kruhom pod očami. protiopuchový komplex - harmanček, slez, kofeín, ploštičníka hroznovitý a ďatelina lúčna. Pôsobí proti nežiadúcim opuchom a tmavým kruhom pod očami, obnovuje mladistvý vzhľad a pružnosť pleti a spevňuje ju. Upokojuje a redukuje prípadná podráždenie exkluzívny bunkový komplex - živiny dodávajúce energiu, hydratujú a vyživujú. Účinky: vďaka komplexu prírodných látok odrážajúcich svetlo rozjasňuje pleť, CIMCO redukuje stopy únavy a tmavé kruhy pod očami vyhladzuje a zlepšuje štruktúru pleti, redukuje viditeľnosť vrások a zároveň predchádza vzniku ďalších liniek a vrások obnovuje prirodzený vzhľad pokožky okolo očí, zjemňuje ju, hydratuje a rozjasňuje pôsobí proti opuchom a podráždenie, má upokojujúce vlastnosti spevňuje a dodáva pružnosť
  • napomáha stimulovať pleti prirodzené regeneračné procesy, dodáva jej energiu, vlhkosť a výživné látky podporujúce optimálne fungovanie jemnej pokožky okolo očí.Ako používať: používajte na deň i noc. Po očistení pleti jemne vklepte končekmi prstov okolo očí. Vyhýbajte sa priamemu kontaktu s očami.odporúčame:na časté problémy v okolí očí, ako sú drobné linky, vrásky, opuchy, tmavé kruhy pod očami, suchosť a dehydratácia. Pre všetky vekové kategórie, pre každého, kto požaduje najlepšie a najkomplexnejšie očnú starostlivosť, pre každého, kto požaduje žiarivé a mladistvé očné okolie.

• , zakúpené v Notino

• # vyborny krem na oci, ktory hydratuje pocas celeho dna